پنج‌شنبه, 9 آذر 1402
  • ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ 
پیام تبریك شورای اسلامی و شهردار مشهدریزه بمناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر

پیام تبریک  شورای اسلامی و شهردار مشهدریزه به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری مشهدریزه، اعضای  شورای اسلامی و شهردار مشهدریزه طی پیامی ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر را تبریک گفتند

 متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
اول ذیقعده سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) است ، ملت ایران به وجود پاک آن بانوی با فضیلت مفتخر شده و سالهاست عاشقان معارف اسلامي و الهی از وجود با بركتش كسب فيض مينمايند.
حضرت معصومه (س) پرورش يافته در خاندان عصمت و طهارت و فضيلت از جمله بانوان گرانقدر و والامقام جهان اسلام است که عصمت مادربزرگوارش حضرت فاطمه زهرا(س) در او متبلور و تجلي یافته است.
دختران ايران اسلامي كه مادران فرداي اين سرزمين مقدس مي باشند در سايه سار علم و ادب و معرفت و فرهنگ والاي اين بانو همواره از فضايل معنوي و كرامات اخلاقي و اجتماعي ايشان بهرمند مي باشند.
اینجانبان ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن میلاد مظهر عصمت و نجابت، حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) و روز دختر به تمامی دختران پاكدامن و نجيب ایران اسلامی علی الخصوص دختران شهر مشهدریزه آرزومندیم به برکت وجود اسوه عفت و پاکدامنی ، تک تک دختران سرزمينمان ايران با الگوپذیری از آن حضرت، در تمامی مراحل زندگی خویش، همواره و مجدانه پیروز و سرافراز موفق باشند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0