پنج‌شنبه, 30 خرداد 1398
عنوان : 35 تیم ورزشی فعال در سالن فرهنگی-ورزشی شهرداری مشهدریزه
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ 
ساعت : ۹:۷:۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


اقدامات ورزشی شهرداری مشهدریزه

مهندس کریم زاده شهردار مشهدریزه  اعلام کرد؛  جسم و روان انسان ها  ارتباط عمیقی با یکدیگر دارند و فعالیت های بدنی و ورزش ضمن پیشگیری از ابتلا به بیماری های جسمی و روحی ، زمینه مناسبی را برای افزایش کیفیت زندگی انسان فراهم می آورد؛ ورزش عامل خودباوری؛تقویت اراده و احساس موفقیت و شادابی است و تخلیه هیجانی و افزایش عزت نفس را بدنبال دارد؛لذا یکی از برنامه های اصلی شهرداری حمایت از ورزش جوانان می باشد.

ایشان افزود؛باآغاز بهره برداری سالن فرهنگی ورزشی شهر مشهدریزه در سال 96 جوانان و نوجوانان شهر مشهدریزه استقبال بی نظیری از این  سالن نمودند؛ هم اکنون 35 تیم ورزشی در گروههای فوتسال ،والیبال؛تنیس روی میز؛ورزش های رزمی در حال استفاده از سالن هستند؛یکی از نقاط عطف استفاده  بانوان در سه نوبت در هفته از سالن  بوده که برای  اولین بار امکان استفاده از فضای ورزشی داشتند.

در سال96 و 97 چندین مسابقه ورزشی با همکاری اداره محترم ورزش و جوانان تایباد و حمایت شهرداری مشهدریزه و شورای محترم اسلامی شهر  بین تیم های فوتسال برگزار گردید که بازخورد بسیار خوبی بین جوانان داشت و مقرر شده در ایام دهه مبارک فجر 97 نیز این مسابقات برگزار گردد.

ایشان اعلام نمودند؛ در طی این دو سال بیش از 70 مراسم جشن ازدواج جوانان شهر ومراسمات فرهنگی(روز زن؛13 آبان و..)  نیز در این سالن اجرا شده است. 

وی خطر نشان کرد: با پیگیری های صورت گرفته توسط شهرداری و اعضای محترم شورای اسلامی شهر مشهدریزه با اداره محترم ورزش و جوانان تایباد و اداره محترم آبفای شهر مشهدریزه با توجه به قول مساعد ادارات مربوطه تا پایان سال جاری انشعاب آب زمین چمن استادیوم ورزشی شهر مشهدریزه نصب خواهد شد.

شهردار مشهدریزه افزود ؛در راستای توسعه مکان های ورزشی در صورت تمایل بخش خصوصی جهت راه اندازی زمین چمن مصنوعی در شهر مشهدریزه ؛این شهرداری آمادگی لازم جهت  اجاره رایگان زمین بصورت سه ساله؛انجام زیرسازی و تسطیح مسیر و تأمین انشعابات آب و برق تا محل زمین بصورت رایگان را دارد؛ لذا متقاضیان می توانند به واحد خدمات شهری شهرداری مشهدریزه مراجعه نمایند.

شهردار مشهدریزه مهمترین هدف  فرهنگی شهرداری  را حمایت از قشر جوان شهر جهت داشتن جسم و روان سالم اعلام کرد.

 
 


بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0